Karpacz

Karpacz zaprasza Państwa na wspaniały wypoczynek w Karkonoszach! Pokoje gościnne Magdalena oferują Państwu noclegi w górach w Karpaczu (noclegi.net.pl/karpacz) w przyjaznej atmosferze. W Karpaczu można spędzić czas na wiele sposobów, zaczynając od spacerów po górach, przez narciarstwo, a na zwiedzaniu Karpacza kończąc. Niedaleko z Karpacza jest do Jeleniej Góry i Szklarskiej Poręby, które również warto zwiedzić. Firmy mogą także w Karpaczu organizować konferencje (konferencje.net.pl/karpacz).

Różnego rodzaju obiekty obecnie częściej wykorzystują programy hotelowe, aby ułatwić turystom rezerwację pokoju. Najlepsze programy hotelowe wyposażone są w channel managera, który pozwala na zarządzanie ofertą obiektu w wielu portalach jednocześnie.

Parę opini z internetu o pokojach gościnnych Magdalena:

  • Bardzo sympatyczne miejsce. Ładnie położone, blisko centrum ale bez jego zgiełku, pokoje czyste, właściciele mili. Polecam na dłuższe i krótkie wypady 😊
  • Właściciel chętny do pomocy i do współpracy, bardzo miły człowiek. Pokoje czyste, zadbane. Dogodna lokalizacja i niewygórowana cena - czego chcieć więcej :)
  • Pensjonat położony blisko centrum i blisko szlaków,jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu.Pokoje czyste,właściciel przemiły,możliwość korzystania w dobrze wyposażonego aneksu kuchennego.Cena za dobę na każdą kieszeń,możliwość wzięcia psa,przestronny parking. Najlepsze miejsce w Karpaczu na odpoczynek. Szczerze polecam.

Lokalizacja

ul. Piastowska 10, 58-540 Karpacz